Mesajı Okuyun
Old 31-12-2010, 13:41   #62
bozbaak

Merhabalar
Ben Yukarida TartiŞilan Konuda Bahsedİlen, Sİnekten YaĞ Çikarmaya ÇaliŞtiĞi İddİa Edİlen , Hukuktan Nasİbİnİ AlmamiŞ , Ayni İlami İkİye BÖlerek 160 Tl Fazla Vekalet Ücretİ Almaya ÇaliŞan , Bu Nedenle Sayin MeslektaŞim Tarafindan Şİkayet Edİlen KİŞİyİm. Avukatim Dİyemİyorum ÇÜnkÜ Benİ Öyle Bİr Anlattikİ Avukatlik MesleĞİne Ben Bİle Kendİmİ YakiŞtiramadim.

Ancak Tabİkİ Asil HukukÇu Losyonu Olan KİŞİ ,olayi Tamamen TÜm GerÇeklİĞİ İle Anlatan , MeslektaŞlarina Eksİk Bİlgİ Vererek Onlari Aldatmayan Ve Olaylari TÜm ÇiplakliĞi İle Ortaya DÖkebİlen KİŞİdİr.

Olay Kesİnlİkle BelİrİtİldİĞİ Şekİlde DeĞİldİr.

Bahsedİlen İlamda, İŞ Mahkemesİnde AÇilan Davada MÜvekkİlİm Lehİne 202 Tl Yargilama Gİderİ Ve 1.000 Tl Ücretİ Vekalete HÜkmedİlmİŞtİr.

Kendİm İcra Takİbİ YapmadiĞim İÇİn Bu İŞle İlgİlenen BaŞka Bİr MeslektaŞima Yetkİ Belgesİ Vererek İlami İcraya Koymasini İstedİm Ve Adlİ Tatİle Çiktim. Kesİnlİkle Bu Tarİh Temmuz Ayninin Sonudur.

Tatİlden DÖndÜĞÜmde MÜvekkİle Parasini Vermek İÇİn MeslektaŞima Gİttİm Ve MeslektaŞimin Sadece Vekalet Ücretİnİ İcraya Koyarak Tahsİl EttİĞİnİ GÖrdÜm.kendİsİne SorduĞumda Yargilama Gİderİnİ UnuttuĞunu Beyan Ettİ. Bende Yanilmiyorsam Ekİm Ayi İdİ ( İlk Takİpten 3-4 Ay Sonra ) MÜvekkİlİmİn Kpicilik YaptiĞini Ve 200 Tl'ye Dahİ İhtİyaci OlduĞunu Bu Nedenle O Parayida Almamiz GerektİĞİnİ SÖyledİm Ve MeslektaŞim Tarafindan Ek Bİr Takİp Yapilarak Para Tahsİl Edİldİ.

Olay Budur Ve Sİnek BacaĞindan YaĞ Çikarmak Gİbİ Bİr Nİyetİm Ve İhtİyacim Yoktur.

Benİ Üzen Bİr MeslektaŞin Bu Olayda Arayip KonuŞmasindna Öte Hemen Gİdİp Baroya Şİkayet Etmesİdİr. Ben SuÇ İŞledİĞİmİ Sanmiyorum Ancak ÜzÜcÜ Olaylar. Olay Tamamen Unutulan BÖlÜmÜn 4 Ay Sonra İcraya Konulmasidir.
İnsanlari Bİlmeden Yargilamamak GerektİĞİne İnaniyorum.
Herkese Selamlar....