Mesajı Okuyun
Old 13-09-2013, 16:45   #18
desdamona

eskiden çok memnun olduğum kullanması kolay işimi kolaylaştıran bir programken sürekli yapılan güncelleştirmelerle iyice hantallaşan bir program halinde geldi. özellikle icra programındaki talep ve müzekkere yazımları son güncellemeleri ile tam bir işkenceye dönüşmüş durumda. önce sinerji yazımda yaz sonra uyap a at, uyap dökümanında görüntüleme seçeneğinde şansın varsa ilk denemede evrakları uyap a atabiliyor. yoksa boş belge olarak görünüyor. klasörden silip tekrar evrakı uyapa aktarmak gerekiyor. tabi dosyanın uyap a dönüşmesi sırasında bozulması nedeni ile bir daha düzeltmek gerekiyor. föy arama ekranına eklenen t.c. no ile sorgulamadan bahsetmiyorum bile. borçluların isimlerini, dosya numaralarını bile aklımızda tutamaz hale gelmişken neden bir de tc no sorgulama. alacaklı ya da borçlu adının bu yeni eklenen sorgulama ekranlarına yanlışkla girilmesi halinde de program donuyor. memnun olmadığım bu konuları telefonla görüşmelerimde defalarca ilettim ama pek dinlenmediğimi düşünüyorum. telefonla görüştüğüm arkadaşların ilgilerine hiçbir şey söyleyemem tabiki . sabırla dinlediler. ama kullanıcılardan gelen istekler doğrultusunda yaptıklarını söyledikleri bu güncellemeler hakkında keşke güncellemeleri doğrudan kullanıma açmadan önce bir anket vs. gibi bir şey yapsalar. ya da ne bileyim güncellemelerden memnun olmayan kullanıcıları da bir dinleyip çözüm yolu bulsalar daha iyi olacak.
merak ediyorum bu sorunlarla karşılan sadece ben miyim?