Mesajı Okuyun
Old 12-09-2009, 19:56   #1
Konuk

Varsayılan aldattıldığımı nasıl ispatlarım

Merhaba ;
2006 yılında evlendiğim eşimden 2007 yılında dayak yedim ispatım yok ama şahitlik yapacak biri var, ve eşimin beni aldattığını 2 ay önce mailinde başka bir kadından gelen mesajları okudum o mailleri kendi mailime ve eşimin ablasına gönderdim ama eşim bilgisayara keyloger (klavyede yazılanları kayıtda tutma) diye bir program kurmuş benim mail şifremi bildiği için silmiş benden özür diledi ayrılmak istemediğini söyledi onu affetmediğimi ama düşüneceğimi söyleyip aynı evde kalmaya devam ettiğim sürece beni aldattığı kadınla görüşmeye devam etti ben ayrılmak istediğimi söyleyincede evlilik tarihimizden önce aldığımız evin peşinatı ödenmişti ama tapu evlilik tarihimizden sonra eşimin üzerine geçmişti bu evle ilgili hiç bir talepte bulunamayacağımı söyledi bende sinirlenip bağırdığımda hakaretlerde bulunarak beni saçımdan tutup dışarı attı eşimin kredi kartına ait ek kart kullanıyordum beni evden attıktan sonra kredi kartımıda iptal etti cep telefonumuda elimden aldı anahtarlarımıda evden aldı üst komşumdan ablamı arayıp beni almaya gelmesini söyledim.ne polise gitmek aklıma geldi ne de beni aldattığına dair bir ispatım var üst komşumda şahitlik yapmak istemiyor ,mahkemeden sadece telefon kayıtlarını isteyebilirmişiz.eşim 2200 tl maaş alıyor maddi manevi tazminat ve ne kadar nafaka alabilirim evdeki kişisel eşyalarımı eşimin babası evdeyken aldım ama büyük eşyaları vermediler eşyalarla ilgili nasıl bir paylaşım olur yardımcı olursanız çok sevinirim.