Mesajı Okuyun
Old 01-10-2021, 01:30   #1
Konuk

Varsayılan Fikir danışma

Yazıcak başlık bulamadım çünkü hangi bişeyi nerden anlatıcağımı ve nasıl başlıycağımı bilmiyorum gerçekten hayatım dıştan bakılınca normal gözüküyodur belki de ama doğduğum günden beri babamla olan mücadelem başladı hala devam ediyor ve ben artık yorulmuş hissediyorum 3. Sınıftayken okuldan aldı beni böyle başladı her şey istemediğim halde alındım istemediğim bi yere gönderildim 6 sene boyunca kaldığım kur an kursunda camdan bile baktırmıyolardı doğru düzgün hapis hayatından pek farkı yoktu en son kendimi bi şekilde ordan kurtarmaya başardım ve okuycam ben dedim açık öğretime yazıldım zor bi şekilde çaba sarfederek 5 sınıfı 3 senede bitirdim liseye geçtim 4 seneyi 2 senede tamamladım önümde şuan kalan çok az dersim var bu sene üniversite sınavına giricem ama yaşadığım insanlarla kendimi geliştirmem çok zor o kadar değişik düşüncelere sahipler ki tam olarak çoğu şeyi burda açıklayamıyo olmam rağmen normal olan konularda bile yalan söylemek zorunda kalmaktan her günümü korku ve stres içinde geçirmekten kendi evimdeyken bile korkudan doğru düzgün uyuyamaktan çok yoruldum artık bu evde yaşamak istemiyorum ama bu sene dayanmam da gerekiyo bana hiç bi şekilde destekleri yok ne maddi olarak ne de manevi olarak en azından uzaklaşıp kendimi bu şekilde geliştirmek istiyorum fakat uzaklaşırsam eğer para kazanmak için çalışmam gerekicek ve hayatım boyunca böyle işten işe çalışmak da istemiyorum ama diğer yandan da çok korkuyorum yine kendi evimde kendi odama hapsedilmekten psikolojik şiddet fiziksek şiddet görmekten hayatımı kurtaramamaktan nolur bana çıkış yolu gösterin artık ne yapıcağımı ne şekilde savaşacağımı şaşırdım