Mesajı Okuyun
Old 19-09-2008, 09:59   #3
Atahun

Sayın Önder ; Yazınızı ilgi ile okudum ve çok duygulandım. Öncelikle çok geçmiş olsun. En kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle...

Özellikle, "hayatımız sadece bize ait değildir." şeklindeki ifadeniz beni oldukça düşündürdü. Çok haklısınız. Hele, varlığınız başkalarına yaşam sevinci veriyorsa... Bu ifadenizden, mesajınızı okuyan herkesin kendine çıkaracağı bir ders olacağını düşünüyorum.

Sayın Önder, şimdi söyleyeceklerimi sırf size moral olsun diye değil, inanın tüm içtenliğim ve samimiyetimle söylüyorum. Lütfen umutlarınızı ve yaşam sevincinizi yitirmeyin. Bu tür hastalıklarda moralin bağışıklık sistemi ve metabolizma üzerindeki olumlu etkilerini de lütfen unutmayın. Kaldı ki, teşhis ve teshis sonrası tedavi konusunda ülkemiz birçok Avrupa ülkesinden daha iyi bir durumdadır. Hastalığınızı hafife alın demiyorum ancak, dünyada hergün yeni ilaçlar deneniyor ve yeni tedavi yöntemleri geliştiriliyor. Konularında uzman doktor arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla kanser ve benzeri hastalıkların tedavisinde kullanılmak üzere deneme aşamasında olan o kadar çok ilaç var ki...
İnanıyorum siz bu hastalığı yeneceksiniz.

Tüm sevdiklerinizle sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum.

Tekrar geçmiş olsun.