Mesajı Okuyun
Old 24-07-2013, 11:10   #2
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan serben
Merhaba, bende doğuştan sağ el işaret parmağımda makrodaktili rahatsızlığı var. 4 kez ameliyat oldum ve son ameliyatımda dikişlerim avucumun ortasına kadar uzandı. Şekil bozukluğu var ve kullanamıyorum. Orta ve baş parmağıma da yansıma yapıyor. Bildiğim kadarıyla düzelme şansı yok. Sağlık kurulu raporu almak istiyorum. Ortapedi bölümünün vermiş olduğu raporda ( 2.parmakta multi skler mevcut ve 2.parmak MKF den fleksiyon aktif yapamıyor, ekstansiyon yapmıyor. PIF'den 20 fleksiyon yapabiliyor. DIF'dan ekstansiyon / fleksiyon yapamıyor. 10 fleksiyon da ankiloz ) yazıyor ve radyoloji el -bilek grafisi sonuç raporumda da sonuç ( Sağ 2. parmak falanksları normal morfolojisinde izlenmemektedir. ) yazmaktadır. Bu duruma göre ben engelli sağlık kurulu raporundan tahmini % kaç oran alabilirim. Teşekkürler...

Sayın Konuk, öncelikle geçmiş olsun. HASDEM hasta hakları ve bu hakların ihlalleri durumunda yardımcı olmaktadır.

Bunların dışında muayene olduğunuz kurum rahatsızlığınızın boyutuna göre rapor verecektir. Takdir edersinizki, elinizdeki verileri göre buradan size herhangi bir yüzde vermek, bizleri yanlış bilgi vermek gibi bir yükümlülük altına sokar.