Mesajı Okuyun
Old 21-09-2004, 11:08   #18
Gemici

Alıntı:
"Ancak sizden kararınızı uygulamamanızı rica ediyorum. Biz Türkiye'de böyle yapıyoruz". Alıntının sahibi bir dost

Uygulamaya ters düşmemek için, bende aynısını yapmaya karar verdim ve "yazmıyacağım" kararını uygulamamayı yeğledim.

İnsanlar övülmeyi sever, ben de. Yalnız kimsenin aklına övülmek için şimdi geri aldığım kararı aldığım fikri gelmesin sakın.

Gelen mesajlar gerçekten duygulandırdı.

Aklıma bir Nasrettin Hoca fıkrasını getirdi yazılanlar:

Hoca artık işe yaramıyan ineğini pazara götürmüş satacak. Saatler geçtiği halde inekle ilgilenen yok. Hoca ineğini alıp eve gitmeyi düşünürken tellalın birisi gelmiş, "bak hoca inek böyle satılmaz bırak ben satayım demiş". Ve başlamış ineği övmeye, ineğin meziyetlerini öyle ballandıra ballandıra anlatmışki , hoca sonunda dayanamayıp, "ben ineğimin bu kadar değerli olduğunu bilmiyordum, satmaktan vazgeçtim" demiş.

Ben de "madem bu kadar iyiyim, o zaman bu sitede kalmam diyeceğim" neredeyse bu kadar şişirmeden sonra.

Allahtan ki sitede benden çok daha iyi birçok kişinin bulunduğunu biliyorum, başka bir yerden de transfer teklifi de gelmediği için kalıyorum.

Umarım beni övenleri hayal kırıklığına uğratmam.

Saygılarımla