Mesajı Okuyun
Old 30-03-2008, 14:39   #5
Konuk

Varsayılan hiçbirsey talep etmiyceme dair bosanma dilekçesine imza attım

Merhaba öncelikle çok tesekkür ediyorum yönlendirdiniz için ne yapacağımı bilemiyordum. Ülkemizde kadınlar hep ezilmeye mahkum olmasın artık haklarımızı savunalım psikolojim çok bozulmustu evlilikten beklentilerim yaşadıklarım degildi. Neyse şimdi yere saglam basıp haklarımı elde etmeliyim savunmalıyım 2007 haziranda evlendim ailesiyle aynı evde yasıyorduk. Annesi felçli idi ayrı evi olsun demedim fazla bir sey degil, sevgi saygı istedim ama ne esim den ne de ailesinden iyi olan hiç bir şey görmedim. Esimle 8 yıl kadar çıktık kısa bi zaman tanışıp evlenmedik ama olmadı ailesi aşağıladı yapmayın demedi. Kendisi de kadınlık gururumla onurumla oynadı. Küfür aşağılama ve başka kadınlarla msn de ahlak dısı şeyler konuşuyormus. Telefonda msj lar yakaladım baska kadın msj ları. Dügünde ailesinin taktıgı 12 bilezik beraber yasarken zorla vurarak aldı severek evlendigim dürüstlügüne namusuna inandım insan degil baska biri idi 2007 ağustosta annemin evine döndüm ve kendisi anlasmalı olarak dilekçe yazdımış dilekçede annesinin evinde bütün yalvarmalarıma karsın dönmedi evine erkeklik onurum zedelendi evlilige dair aramızda hiç bisey kalmadı esimin de bosanmak istemesiyle karşılıklı istiyoruz ve birbirimizden madddi hiçbir şey talep etmiyoruz diye yazdırmıs okudugu dilekceye düsüncesizce imza attım psikolojm çok bozuktu ve yaptığı hiç bir şeyi ispat edemezdim. Attım imza caresiz 06/05.2008 de mahkeme var ama ben onu aradım ve herseyi konustu ses kaydı yaptım telefona herseyi kendi sesiyle ıspat edebilirim mahkemece karar ne olur bu sekilde ıspat edersem tazminat, takılarım ceyizim ala bilirmiyim. tesekür ederim