Mesajı Okuyun
Old 05-04-2017, 22:50   #70
1881-Ebediyen

Varsayılan Budur işte!

Ben bu muhtesem yoruma yurekten EVET diyeceklerin oraninin oldukca dusuk oldugunu dusunuyorum, su ana kadar ki gozlem ve tecrubelerime gore.
Bu nedenle baro uyesi oldugum halde avukatlik yapmiyorum, hic te dusunmedim, cunku ofisime gelenlerin coguna hadi kardesim, anca gidersin, baska avukat bul deme olasiligim %100 idi!
Avukat oldugum halde basima gelen 3 olayda avukatlik faciasi yasadim, bunun adi sanssizlik olamaz, adi belli. KARDESLERIM, zamaniniz SINIRLI ise EK DAVA ALMAYIN lutfen, ve ne kendi adiniza ne de muvekkil adina da asla YALAN SOYLEMEYIN, GERCEGI SAKLAMAYIN. Muebbetlik kisiyi 10 yil ile kurtarmak marifet degil, utanilacak bir seydir, MAGDUR nerde bu durumda, ona ne oluyor, ölmüs ise yakinlarina ne oluyor?

Alıntı:
Yazan attorneytalay
Başkaları yalan söylüyor diye avukatlar da söyler bana göre desteksiz bir görüş böyle şey olmaz yanlış yanlıştır birinin sürekli yanlışı uygulaması başkalarının da onu uygulamasını gerektirmez.

acı olan avukatlar para için yalan söylüyorlar yoksa müvekkillerinin kara kaşları kara gözleri için değil avukat olarak bu durumdan rahatsızlık duyuyorum. Kısaca avukatlar bir nevi para için ahlaki değerlerini satıyorlar

soruyorum hangimize küçükken önce ailemiz içinde sonra okulda yalan söylemenin erdeminden bahsedildi?

müvekkili için yalan söylediğini düşününce sadece kendisini rahatlatıyor yani bu bir kaçış ama nereye kadar

avukat da yargının parçası değil mi o halde yargıyı yanılmış olmuyor mu yalan söylerken?

önce etik değerler sonra para diyorum

saygılar