Mesajı Okuyun
Old 10-08-2018, 23:17   #1
Konuk

Varsayılan Şikayet dilekcesindeki gerçeğe aykırı beyan ve iddialar

Eşimden boşandım ama hala ortak çocuğumuzun velayetini alabilmek için benimle uğraşıyor . En son hakkimda bir şikayette bulunmuş . Ve dilekçenin içeriği tamamen yalan yanlış ve iftira içerikli bilgiler ile dolu . Ve hatta evli iken bana birkaç kez şiddet uygulamış şikayetçi olmuştum . Kendisi de bir sikayetimde benden şikayetçi olmuştu . Ama ben ceza almamıştım . O almıştı . Şimdi en son şikayet dilekçesinde sanki onun daha önceki şikayetinden ceza almışım şeklinde yazmış . Özetle sürekli beni şikayet etmeyi alışkanlık haline getirdi . Sorum şöyle şikayet dilekçesinde daha önce beraat edilmiş bir kararı ceza almış gibi savcının değerlendirmesine sunmak ve dilekçe içeriğinde akıl VS . gibi onur kırıcı ve küçük düşürücü bir üslup kullanmak ve hatta aşağılayıcı bir dil ile hakaretvari yazmak tüm bunlar hangi suç kapsamlarına girmektedir . Sürekli şikayet edip taciz ettiği için artık bu haksız hukuksuz dilekçelerine karşı ben de yasal girişimlerde bulunmak istiyorum . Bana yardımcı olursanız çok müteşekkir olur , müteşekkir kalırım .