Mesajı Okuyun
Old 21-12-2011, 12:46   #1
Konuk

Varsayılan hayati ihmal!

herkese selamlar..bizim yaşadığımız talihsiz bir olaydan bahsetmek istiyorum bundan 20 gün önce tokatta ablamın tansiyonu 27ye çıkıyor ambulansla götürülürken hayat mücadelesi veriyor getirildiği hastanede 5-6 saat hiçbirşey yapmaksızın bekletiliyor psikolojik krız teşhisi konulup ablam bir odada saatlerce acılar içinde bırakılıyor ablam defalarca kalbim diye bağırdığı halde doktorlar birşey yapmıyor saatler sonra başhekime durum söylendiğinde başhekim tıp fakültesine sevkediyor oraya geldiğinde ablmaın aort damarının yırtıldığı görülüyor apar topar ameliyata alınıyor ve yaşama şansı çok az deniliyor ameliyat mucize eseri başarılı geçiyor şükürler olsun.. yapılan aort replasmanı ve kapak ameliyatı başarılı geçiyor ama doktorlar çok nadir kişinin böyle bir vakada 1 saatten fazla yaşayamayacağını ve mucize olduğunu söylüyor ablam bu ay bir sağlık dergisin konusu olacak buarada 2 hafta içinde devlet hastaesine getirilen aynı ş,ikayetteki vakalar hayatını kaybetmişler burada büyük bir ihmal söz konusu çok şükür ablam hayatta ama ben ailem ve ablma bu davanın peşini asla bırakmayacağız ne zaman sonuçlanır bilemiyorum ama eğer bu davayı bırakırsam kendimi çok suçlu hissederim gerek vefat eden gerek etmekte olan kişilere karşı kendimi yükümlü hissediyorum tek istediğim şey insanları koyun gibi kurban etmeyi göze alan kişilerin cezalandırılması herkese geçmiş olsun rteşekkürler..