Mesajı Okuyun
Old 19-04-2009, 20:16   #20
cencor

Alıntı:
Yazan icra20
Sayın cencor
Kaynak gösterdiğim kitapları iyi oku, zira o kaynakları şikayet üzerine hakimin önüne kadar gitmiş olup ve yapılan inceleme sonucunda şikayet rededilmiştir. Siz söylediğiniz gibi kaynakların açıklamalarını yazmam için zamana ihtiyacım var. işlerimin yoğunluğu nedeniyle de eskisi gibi siteyi takip edememekteyim. ancak yine kitap ismi sayfa numarasını bildirmeme rağmen halen birşey bulamadım diyorsan, onuda senin bileceğin bir husus.saygılarımla

Kaynak gösterdiğiniz kitaplar karadaki dayanaklar. Bu kitapların ilgili sayfalarını da okudum. Burada zaten bunun tartışmasına hele de nahoş şekilde devam etmeye niyetim yok. Bu kararın Yargıtaya gidip gitmediğini merak ediyorum. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Bununla birlikte sözkonusu kitaplar bende mevcuttur. Bir kaç defada okumuşumdur. Sizin bahsettiğiniz kararın gerekçesini oluşturan alıntılar ise kararla (türkiyenin diğer merkezlerinde de araştırma yapılması gereği) örtüşmemektedir. İcabı halinde yanımda çalışanlara birebir ilgili sayfaların tamamını da buraya yazdırabilirim. Kararın verilmişliği mutlak doğruluğu anlamına gelmez.
İcra hukuk mahkemesinin kararının bir eşi de yoktur. Yargıtayın da bu yönde bir kararı yoktur. Bu yönde bir karar bulan meslektaşlarımızın ise bana bildirmesi beni mutlu edecektir.