Mesajı Okuyun
Old 09-09-2007, 23:30   #88
metus_82

Merhaba arkadaşlar!Bende Selçuk Ünv.Hukuk fakültesinde eğitim gördüm.2004 ylılnda mezun oldum ve fakülteyi 4senede bitirdim ama bazen düşünürüm keşke okulumu 5senede bitirseydim de kendimi bu kadar çok yıpratmasaydım diye.Çünkü sonsınıf kadar stresli bi sınıf yokAncak ne olursa olsun ben fakültemin her dönemini çok sevdim...Hem eski binada hem de yeni binada eğitim gören şanslı öğrencilerdendim.İşte bana fakültemi,üniversitemi sevmemde en büyük katkısı olan bu güzel şehre hiç kimse kusur bulmasın!!!Konya öğrenciler için gerçekten ideal bir şehir.Gerek yurtları gerek kampüse yakın öğrenciler için tahsis edilen binaları gerek ulaşımı gerekse üniversite eğitimi alanında...
Şuan kendi memleketimde serbest avukatlık yapmaktayım ve iyiki bu fakülteyi bitirmişim diyorum...
Tüm bu sebeplerden dolayı Selçuklu olmak bir ayrıcalıktır !!!Bu nedenle Hukuk Fakültesinde okumak isteyen arkadaşlarımıza Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini şiddetle tavsiye eder;ve fakültemizde okuyan gelecekteki meslektaşlarımıza kolaylıklar dilerim.