Mesajı Okuyun
Old 30-08-2007, 22:49   #83
adalet130

Karar

Alıntı:
Yazan MUSTAFA AKAR
Merhaba yasemin arslan arkadaşım ben 3, sınıfa geçtim selçuk öğrencisiyim.şimdi sana tavsiyem kimseye inanma bir üst sınıflara her soru sorduğunda seni korkuturlar işte bu adam şu kadar kişiyi bıraktı çok zor çalışsan bile geçemezsin gibi sözler ederler ben bunu çok yaşadım ama bana hangi dersi abarttılarsa ondan bb ile geçtim ikinci sınıfta ceza ve borçlara devamsızlık etmemeye özen göster bi de idareye bu sene hiç girmedim ve okul hayatımda ilk bütüm idare hukukun temel 3 dersi ceza idare ve borçlar bunları geçmeye bak devam ettiğin sürece geçersin düşüncesindeyim
merhabalarsayın mustafa akar arkadaşım tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.cvp biraz geç oldu ama malum bütlerden yeni kurtulduk.evet ya dediğin gibi çöm oluşumuzdan istifade ederek üst sınıflar korkutuyor adamın gözünü.yani korkmaktan da ziyade kafalar karışıyor biraz.onlara da hak vermek gerek aslında.sonuçta maksat yardım etmek.neyse 1.sınıfı hayırlısıyla geçtik sayılır.sıra 2 de.üst sınıfların dediğine göre en zorlayıcı olanı 3.sınıfmış.şimdiden kolay gelsin sana...