Mesajı Okuyun
Old 29-08-2009, 15:16   #13
Konuk

Varsayılan Teşekkürler

Sayın Academic,
Haklısınız. Yıllardır bu durumdan utanarak yaşadım, daha yeni yeni şiddete maruz kaldığımı itiraf edebiliyorum. Artık utanması gerekenin ben olmadığımı da biliyorum

Çocuğun matematik sorularını çözüyordum matematiksel dönme hareketinin bir sonraki aşamasını beynimde oluşturamıyorum, bir zamanlar (şiddetten önce) kaç aşama sonrasını başarabiliyordum. Boynum düşüyor, beynim-gözlerim zorlanıyor, ensemde bir ağırlık hissediyorum. Ben bir sayısalcıyım bunlar aslında benim için kolaydı.Zihinsel performans kaybım tesbit edilebilir bir durum mu? Akademik düzeyde eğitim almış birinin basit problemlerde zorlanması...

Bu sıkıntıyı zaman zaman işimde de yaşadım, çok zorlandım, başım gözüm acıdı. Ben korkuyorum. Çocuğumla ikimiz giderek daha çok yitiriyoruz sağlığımızı

Bizi incitmeden bize yardım edecek bir kurum var mı, şefkate ilgiye ihtiyacımız var. Desteksiz ve yorgunuz, hastayız, yılgınız, ağrılarımız var,desteğe ihtiyacımız var. Artık kendimizi korumak adına bir şeyler yapmak gerektiğini düşünüyorum.