Mesajı Okuyun
Old 22-12-2011, 15:44   #21
Av. Ali YILMAZKARA

Oyun konusunda kendimi casualden öte hardcore player olarak niteleyebilirim. Bu başlık benim için ayrıca bir öneme sahiptir. Başlığın adı bile oyun dünyasına aşina insanlar için cezbedici geldiğini itiraf etmeliyim

Uzak durulması gerekiyorsa bağımlılık yaratıcıdır, o halde güzeldir, o halde oynanmalıdır!!!

Neyse ben de UZAK DURULMASI GEREKEN BİR KAÇ OYUNDAN BAHSEDEYİM

Dragon Age: Orgins keyifli oynanışı ve RPG türünün başarılı bütünleyicisi olarak çıktı piyasaya süperdi akıcıydı epicti ancak Dragon Age II 1. oyuna kroşe atıp hack'n slash tarzına kaydı. Taktik yoksunu bir hale bürünüp çek kılıcı saldır düşmana olayı RPG severleri üzmedi değil ama yine de sevildi oynandı şahsım adına oynadım. UZAK DURULMASI GEREKİR!

Yine RPG camiasının bildiği tadından oynanmayan diğer bir oyun serisi olan Mass Efect... 1. oyun nevi şahsına münhasır bir evrende film gibi atmosferiyle bizi bu dünyadan aldı kendı dunyasına götürdü. Fena da olmadı. RPG (role playing game) diyince aklımıza hemen buyuler yaratıklar ejderhalar gelırken Mass Efect bize Sci-fi (bilim kurgu) bır RPG'nin nasıl olabileceğini daha doğrusu nasıl olduğunu gösterdi. Güzel gösterdi gördük beğendik 2. sini bir solukta oynadık. Uyarmam gereken bir nokta var ki; Mass Efect 3 bomba gibi geliyor 1. ve 2. oyundan uzak duramadıysanız MA3den kesinlikle uzak durmalısınız :P

Ve başlığımın son oyunu Piyasaları alt üst eden rekorlara imza atan morrowindle tanıştığımda kedi ırk karakterimle berbat ingilizcemle ne nedir anlayamadan böceklerle savastıgım sonra yok abı ben bu ıngılızce oyunları oynayamam dedıgım, ama sonra beceremedıgım ıcın ıcımde ıcten ıce hırs tohumlarının yesermesıne sebep olan ELDER SCROLL serisinin Obliviondan sonraki oyunu SKYRİM!

Görsellik, hikaye, oynanış, ses, nefes! herşeyiyle harika bir oyun. Dovaakin değildim en azından öyle bilirdim kendimi taki Dragonlar peşime düşene kadar... Son uyarım size... Ben uzak duramadım Siz bari uzak durun

Elder Scroll: Skyrim... Fus Ro Da!!!