Mesajı Okuyun
Old 01-11-2006, 22:18   #202
Gemici

Varsayılan Astrologlar Kasım Ayı'nda Doğanlar İçin Ne Diyor

Babam’ın fala inanıp inanmadığını tam olarak bilmiyorum, bir fırsatını bulup kendisine sormadım daha. Buna rağmen aklımda en fazla yer eden sözü: "Falsız kalma, fala da inanma"dır. Bu sözü hem tuttum, hem de tutmadım. Falsız kalmakla tutmadım, fala inanmamakla tuttum.

Ama benim fala inanıp inanmayışıma zaten kimse aldırmıyor. Dediklerine göre yıldızların insanlar üzerindeki etkileri bilimsel olarak ispatlanmışmış. Öyle olunca da bana birkaç değişik kaynaktan derlediğim Kasım Ayı falını/fallarını aktarmak düşer. Ne çıkarsa bahtınıza değil, yıldızlar herşeyi önceden belirlemiş zaten. Kader demenin dışında elinizden birşey gelmez.

Ön açıklama:
Bu ayda doğanlar, daha doğrusu 24. Ekim 22 Kasım tarihleri arasında doğanlar Akrep burcundan. Bu burcu Satürn, Jüpiter ve Uranus etkiliyor.

Münih’te yayınlanan bulvar gazetesi TZ’ e göre bu burçta olanları sürprizler bekliyor; olaylar beklenenden başka türlü gelişiyor.Herşeyi iyi ayarladığınız takdirde Satürn’ün işleri istediğiniz yönde etkilemesinden emin olabilirsiniz. Kriz devresine girmiş bir ilişkiyi sona erdirmek en iyi çıkış yolu. Başarının en kısa yolu: Ya şimdi, ya hiçbir zaman.

Türk İnternet sayfalarından birkaç alıntı(mesaj fazla uzun olmasın diye falların tamamını alıntılıyamadım):

Fal 1:
KASIM 2006
Evinizde, almış olduğunuz yeni eşyaları yerleştirebilir veya eski dostlarınızla birlikte güzel sohbet ortamları yaratabilirsiniz.

Bu dönem daha çok özel ilgilerinize ve kendi hobilerinize zaman ayıracaksınız. Birlikte olduğunuz kimsenin de bazı özel sorunları varsa bunlar sona erecektir.

Ev yaşamınızda birçok değişikliğin gerçekleşmesi ile yeni bir döneme başladığınız hissine kapılacaksınız.

Yeniliklerin aniden ortaya çıkışlarına karşı, psikolojik yönden direnebilir ve sinirlenebilirsiniz. Gelişmelerin hızına ayak uyduramadığınız için, öncelikle size hoş olmayan sürprizler gibi gelebilirler.

Hatta davranışlarınızın otdukça gergin ve sinirli olacagını söyleyebiliriz.
.....
Genelde baktığınızda bu dönem, yaşamınızın değiştiği ve kendinize yeni bir düzen kurduğunuz ortamları yakalayabildiğiniz bir devre olacaktır. Hatta bu konuda önemli bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Vereceginiz karar, düşündügünüzden de önemli olacaktır.

Gelişmelerin büyüsüne kapılan yakınlarınızın sizi hızlı karar vermeye zorlamalarına kulak asmamalısınız. Zaten olaylar siz istemeseniz de gelişecektir.

Fal 2:
KASIM 2006]

Genelde çok sakin bir ay. Bu ay geçtiğimiz aylardaki yorgunluklarınızı da hesaba katarak sakin bir gün geçirmeye ve kendinizi yormamaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde aşırı hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi açığa çıkarırken dikkat etmelisiniz.Duygusal olarak bu ay eşinizi ya da birlikte olduğunuz insanı gerçekten mutlu edebilirsiniz. Şayet sevdiğiniz kimse sizden uzak ya da sizinle fazla ilgilenemeyecek durumdaysa bazı tartışmalarınız olabilir.Onun yakınlığına ve sevgisine ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaması sizin için sorun olacaktır. Ne var ki, onu sıkmamaya ve sürekli gerilim yaratmamaya dikkat etmelisiniz.

Fal 3:
2006 yılında 24 Ekim ve 24 Kasım tarihleri arasında Akrepler, güç ve cazibelerinin doruk noktasında olacaklar ve yaydıkları bu enerji ile dikkatleri üzerlerinde toplayacaklar. Yakın zaman içinse, Mars 10 Aralık a kadar karşıt burcunuzda ve geri hareket edeceğinden pek çok arzunuzun başkaları tarafından yönlendirildiğini ve başkaları tarafından yönlendirildiğiniz fikrine kapılacaksınız. AKREP ERKEĞİ: Açıkça konuşulmasa da bazı şeylerin en seri ve mükemmel şekilde çözen kişinin siz olduğu uzun süredir bilinen bir gerçek. Kimseyi hayal kırıklığına uğratmadan durumu çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzun süredir şehirlerarası yolda olanlar işlerini yoluna koydukları için özlemini çektikleri evlerine dönüp yakınlarıyla birlikte olacaklar ve dost gruplarını evlerinde ağırlayıp koyu sohbetlere dalacaklar. AKREP KADINI: Yaşamınız bir hayli hareketli. Kendinize ayıracak zaman bile bulamayacaksınız. Bu yüksek tempo sayesinde işlerinizi beklediğinizden daha çabuk yoluna koymuş olacaksınız.2006 yılında durumunuz hiçte fena görünmüyor. Dostlarınızın ısrarıyla, tüm yoğunluğunuza rağmen yeni çevreler edineceksiniz. Bu sayede önemli kişilerle tanışmış olacaksınız. Aracı olan dostlarınıza teşekkür etmeyi unutmamalısınız! İŞ VE PARA: İşte tam anlamıyla başarılısınız. Düşündüğünüz parayı hiç hesapta olmayan yerlerden alacaksınız. Parayı elde tutmamalısınız. Özellikle, kısa ve orta değil uzun vade de düşünüp, yatırım yapma planlarınızı hayata geçirmeniz çok yerinde olacaktır.