Mesajı Okuyun
Old 26-10-2006, 09:06   #42
Vedi Yücetaş

arkadaslar (piam 75 ve safa) bence cok yanlis dusunuyorsunuz acikcasi bir hukukcu boyle dusunmemeli tamam dusencelerinize saygi duyuyorum herkes istedigi gibi dusunebilir ama ozel universitede okuyan bir ogrenci olarak cevap yazma gereksiniminde bulundum ozel universitelerde okuyan ogrencileri resmen dusman gibi goruyorsunuz sanki bi suc islemisler gibi davraniyorsunuz sizce onemli olan okumak degil mi egitim degil mi bu ulkeye faydali olacak birer hukukcu olmak degil mi peki bu egitimin devlet universitesinde veya bir ozel universitede olmasi ne farkeder.. Baba parasiyla okuyup baba parasiyla mezun oluyorsunuz cumlesi bir hukukcu icin bence cok kaba bir tabir ve cok yanlis bir dusunce bende suan ozel universitede okuyorum babam sadece benim masraflarimi ve okul parami karsiliyor ama dersleri kolayca gecmem icin okula ucret odemiyor zaten hic bir ozel universitede parayla ders gecilmiyor ya da mezun olmam icin okula para vermiyor emin olun ki en az sizler kadar ders calisiyoruz ve en az sizler kadar sabahliyoruz bir seyler ogrenebilmek icin... Hocalar konusuna gelince sayin paim 75, hocaların esıtlık ilkesine ters davrandiklarini soyluyorsun peki sence devlet universitesindeki ogrenciler-ozel universitedeki ogrenciler ayrimini yaparak esitlik ilkesi ihlal edilmiş olunmuyor mu????