Mesajı Okuyun
Old 15-01-2009, 21:29   #22
Zehra Ekizo

Alıntı:
Yazan Oğuzhan Dayar

Bu arada sınavlara yahut pazar gününe kadar nete gelir misiniz bilmem ama gelirseniz şeyi de söyleyebilir misiniz; bazı noktalar vardır bazı derslerden hoca "kesin çıkar", ya da "bunu soracağım" veyahut "buna çok çok dikkat edin, sınavda gelecek" tarzı bir şeyler demiştir. Bu sene aklınızda böyle konular ve dersler var mı? Özellikle iş hukukunda bu tür bilgiye çok ihtiyacım var. Tüm konuları okuyup duruyorum ama illa ağırlık vermem gereken konu varsa ve bana söylerseniz çok teşekkürler…

Şimdiden teşekkürler ve hepimize kolay gelsin. Umarım bu sınavlar bu okuldaki son vizelerimiz olur...

Ha unutmadan aşağıda gösterdiğim ders-sınav türü-mevzuat üçlemi I.öğretimler ve seçmeli ders hususunda infaz hukukunu seçenler için doğrudur değil mi?

Sayın Oğuzhan tam yardımcı olabilir miyim bilmiyorum ama İş hukukunda hoca sınıfta söylediğim olaylardan sordum dedi eğer not satın aldıysan onlar yardımcı olur sana inşaallah tabi iyi tutulmuşlarsa Cezacı heryer önemli ben sizin dikkatinizi ölçerim bilginizi değil dedi.Ticaretci önceki hakimlik savcılık ve kpss sorularından soruyormuş.Miras hocası yarı test yarı doğru yanlış olacak dedi tarihli soracakmış dikkat etmemiz lazımmış.Diğerleriyle ilgili hocalar pek bir şey demedi sanırım tam hatırlamıyorum da.

Sınavlarla ilgili yazdıkların doğru bu arada avukatlık sınavı da test olacakmış.Bir de avukatlık ücretine iyi bakın dedi.
Benden bu kadar inşaallah iyi bir şekilde geçiririz sınavları...
Başarılar...