Mesajı Okuyun
Old 31-03-2008, 22:56   #63
caner87

Ben 1.70 civarıyım, özlem duyduğum anlardaki kilom 56 idi.. Vallahi de billahi de fıstık gibiydim.. Saçlarım da kıvırcıktı.. ayyy düşündüm de çok güzeldimm ya
Neyse gel zaman git zaman oldum mu 70
İddiaya girdim, ama daha tam adamakıllı başlayamadım ama ucunda sınırsız alışveriş imkanı var, kesinlikle başarmam lazım..
Daha önce de diet yapmıştım,
Şimdi kızlar ne gerek biliyor musunuz?
Önce güne su içerek başlayacağız, bu günün sonuda yaklaşık 3 litreyi bulmuş olsun bu biiirr,

kesinlikle kahvaltı yapmadan çıkmak yok, ofiste bir simit poğaça alırım diyorsanız selülitler sizi bekliyor olacak çünkü o poğaçalar simitler filan bilmediğimiz yağlarla yapılıyor ve olmuyor işte güne öyle başlayınca ekmek aptalı gibi oluyoruz bu ikiiiii,

sonra öğlene doğru kuru kayısı 3 - 4 tane yeter çayla kahve ile.. çayı az şekerli mümkünse şekersiz lütfen ama....
bu çok önemli metabolizmayı çalıştırıyor ve bunu atladığımızda olmuyor işte, ilk yediğimiz yemek depo oluyor vücütta..

öğlen yemek yenmeden geçmese çok süper olur, mesela bir şekilde yoğurt salata, ev yemekleri ama az yağlı olanlardan, avukat olmak bu noktada zor işte. yemek bulamıyoruz bir şekilde öğlenleri dışarda yemek durumda kalıyoruz ama artık pidelere lütfen bir son, ya da ille yemek durumunda isek lütfen 1.5 değil de 1 porsiyon hatta yarısını karşımızdakine verebiliriz.. bu kaç oldu dörttt...

akşam yemeğine doğru ,mesela eve geldik hemen yemeğe atlamanın bir anlamı yok, mümkünse bir porsiyon meyve, mesela elma ya da yine kuru kayısı,

akşam da ne verdiyse allah ama en azından.. en küçük tabakla..

Bunlar zor mu geliyor o zaman, simitle ve kuru kayısı, kuru erik gibi şeylerle öğleye kadar geçiştirmece, öğleden sonraya doğru hafif bir tost vs, akşamı da hafifi geçiştirecek ne varsa ama mutlaka elimizde hep su olsun..

ve asansör kullanmayalım, iki durak önce binmenin ve inmenin kimseye bir zararı yok, bilgisayar başında kırk dakikada bir kalkıp yürüyelim, gerekirse büronun tozunu alalım kimse görmeden,
boyun ve bel egzersizlerini asla küçümsemeyelim bel fıtığı ve boyun fıtığı hareketsiz kalan kasların sıkışması ile oluyor ve iki büklüm bir avukat hoş olmaz sanırım,

ayrıca sigara olayı biraz kafa karıştırıcı ama çok içiyorsak azaltalım, bırakmak içim beyin olarak istemek lazım, konsantre olmaya çalışalım ben de maalesef içiyorum ama nişanlım askere gidicek ve ben de o tarihte bırakacağım

bir de evimde spor aleti var akşamları onun üzerinde dizi izlemeyi düşünüyorum, önce güzel bir tv programı çıkarmam lazım kendime,

ben iddialıyım bayanlar, olmaz böyle.. dışardan bakanlar iyi oluğumu düşünüyor ben de öyle hissediyorum ama, önlem almazsam iyi olmayacağını düşünüyorum.. zaten insanı çevre bu hale getiriyor, ben zayıfken herkes iyisin diyordu, onları dinledim maşallahım var, kimseyi dinlemeyeceğim.....

Neyse , konumuz özlemlerimizdi, biraz saptık konudan ama böyle işte,,,,