Mesajı Okuyun
Old 15-09-2007, 11:25   #947
üye18721

Varsayılan TeŞekkÜrler.

Sayın Armağan KONYALI, öncelikle "adalet meleği" tanımlamanız için çok teşekkür ediyorum. Keşke hacize gittiğim borçlular ya da girdiğim davalardaki karşı taraftakiler de böyle düşünseler... Tabi bu işin esprisi... Böyle olması eşyanın tabiatina aykırı.Genellikle ya hakaret ederler ya da saldırırlar. Diğer yandan THS benim ikinci ailem gibi oldu. Bu güzel ve yararlı siteyi hazırladığınız, katkıda bulunduğunuz için beyninize ve elinize sağlık. Ah şu ev işleri de olmasa!... Böyle giderse yakında yerde biriken havlar birbiriyle maç edecek hale gelecek, mutfakta yıkanmayı bekleyen bulaşıkların yaydığı koku yüzünden komşular tarafından belediyeye "çöp ev" şeklinde ihbarda bulunulup dozerlerin kepçesiyle evdeki eşyaların tümü tarumar edilip şehir çöplüğüne atılacak.Tabi bu işin şakası; her ne kadar ev işlerini biraz ihmal etsem de işin bu raddeye gelmesi imkansız,; Çünkü;1- Evime dozerin kepçesi giremez; zira 7. katta oturuyorum
2- Evde benimle yaşayan yapmadığım her işi başıma kakan "demoklesin kılıcı" gibi
başımda olan bir oğlum var.Siteye girmekle daha çok fazla dışarı çıkmıyorum....
Saygılarımla...