Mesajı Okuyun
Old 19-02-2012, 16:16   #1
Alpin

Varsayılan Diş Poliklinigi Hakkında Hak Arama

Ağustos 2011 tarihinden beri tedavi konusunda ilişik içinde olduğum A.daki bir diş polikiliginden şikâyetçiyim. Konular iç içe ve karmaşık. 13 Yaşındaki çocuğum için yapılmasını taahhüt ettikleri işlemleri son 4 aydır çağıracaklar beklentisi içerisinde geçirdim. Bütün işlemler için belirlenen ücreti Kredi Kartı ile ödedim. En son yapılan işlem üzerinden 4 ay gibi süre geçti. Yer tutucu işlemi yapılması için ölçü alıp bir daha aramadılar. En sonunda ben kliniğe gidip durumu sordum. çocuğumun işlem kartını bulamadılar. Telefon numaramı bırakıp aramaları için bekledim. Ne arayan oldu ne soran. Bu konunun üzerinden 2 gün sonra ben arayıp sordum. İlgilenmediklerine kanaat getirip ödediğim ücretimin geri iadesini istedim. Ve şu anda ilgili yerin en son telefonu suratıma kapattığını hatırlıyorum. Hakkımı aramak istiyorum. Ama elimde Kredi kartı ödemesinden başka hiçbir belge yok. Polikliniğe artık güvenmiyorum. Çocuğumun tedavisine devam etmelerini istemiyorum. Başından beri sorunlu bir tedavi süreci vardı. Bu konu hakkında affınıza sığınarak acilen bir bilgilendirme istiyorum. Hakkımı nasıl arayabilirim. İlgili polikliniğin ücretimi şartsız koşulsuz geri ödemesini nasıl sağlayabilirim.