Mesajı Okuyun
Old 05-12-2011, 22:27   #1
KonukEBRU EROGU

Varsayılan BaŞarisiz Lazer Amelİyati

Cok muhterem site yönetimi,3ay evvel özel bir hastaneye lazer ameliyatı yaptırdım sol gözüm 2.25 miyop astimat sag gözüm 6.5o miyop tu tüm tetkikler sonucunda doktorum lazerle gözlerimin düzeliceni söylüyerek 2gözümü de lazer operasyonu uyguladı solgözüm düzeldi fakat sag gözüm uzagıda yakınıda net görmüyor ameliyattan evvel enazından yakını net görebiliyordum şimdi iki gözümde yakını görmüyor sag gözüm uzagıda görmüyor,ameliyat öncesi doktorum bana 2gözümde uzagı ve yakını net görebilceme beni ikna etti bunun üzerine ben ameliyat oldum 2göz icin yüklüde bir ücret aldılar iyleşme 3ay dediler buna ragmen sag gözüm düzelmedi doktorsa ben ameliyatımı başarılı yaptım bu gözünüzle alakalı gözünüz tekrar miyop olmaya calışıyor benden bukadar dedi.bense yüklü miktarda ödediyim ücretemi yoksa düzelmeyen gözümemi yanayım?size sorum doktor 2gözüm karşılında yüklü miktar para aldı ama bana vadettiyi hizmeti veremedi ben bu durumda ne yapmalıyım paramı iade alabilirmiyim?kanunu haklarım nelerdir?lütfen bana yol gösteriniz acil cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürlerimi sunarım ömrünüze yüreyinize saglık saygılarımla