Mesajı Okuyun
Old 17-04-2009, 13:03   #25
Av. Burcu Polat

slm arkadaşlar ben 4. sınıf öğrencisiyim, yani okulu bitirmeme 2 ay kaldı öncelikle devletler genel hocasının adı ayşe nur tütüncü, ancak elif uzun hocamızda dr. sıfatını aldığından derslere giriyor ve özellikle elif hoce dersi çok güzel ve sistemli anlatıyor, ne yazık ki ayşe hocayı esnemeden dinlemek nasip olmamıştı, bu yüzden elif hocanın derslerini kaçırmayın derim.Zaten 3. ve 4. sınıfa geldikten sonra 1 ve 2. sınıfların çok çok kolay olduğunu göreceksiniz arkadaşlar, yani rahat olun şimdiden sıkmayın kendinizi, dersleri geçin yeter.
Sevgili belmaozer senin soruna gelirsek geçen yaz okulunda üstten ders almıştım ve birçok erciyes üni'li arkadaşımız vardı, gayet rahat geçtiler, sanırım kalan olmadı ama gelip dersi takip etmek şartıyla.Hocalardan duyduğum kadarıyla ceza ve ceza usul açılmayacakmış bu sene, icra iflas medeni usul asla borçlar medeni hukuk idare hukuku asla açılmaz yaz okulunda.iş hukuku açılabilirmiş diye duydum.miras hukuku geçen yaz açılmıştı bu yaz bilmiyorum açılır mı.sen istersen merak ettiğin dersleri yaz, ben seni bilgilendiririm