Mesajı Okuyun
Old 18-11-2009, 07:14   #1
Konuk

Varsayılan Eski eşim için yaptığım harcamaları, kullandığı kredileri ondan alabilir miyim?

mrh.5 yıllık resmı evlılıkten sonra esımın borclarından dolayı bana hacız ıslemınden cekınerek bosandık ama bırlıktelıgımız surdu. bana aıt kredı kartlarımı benden genellıkle ızınsız kullanıp borc yaparak odemedıgınden dolayı emeklı maasımdan kredı cekıp hazıran ayında odedım.tekrar borclandırdı.bu arada zaman zaman oder tekrar kullanırdı. 20 gun once1.5 yıldır bır kadınla ılıskısını kadının agzından esıme yazılmıs maıllı evde buldum.kartları ve maas kredımı ode bıtsın dedım.ne yazıkkı su an ne bes kurus emeklı maasım var nede kart borclarımı odeyecek param.ortaklasa evımızi uc yıl once canakkaleye tasımıstık. ıst dada esyalı kıralık evımız vardı.ıst dakı evden bes kurus odemem dıye atıldım.
kredı kartları ekstrelerınde nakıt ve oglunun uzerıne aıt olan arabasıyla ılgılı benzın bedellerı vs harcamalar var.annemden kalan mırasla henuz tamamlanmamıs bır ev almıstık o evı sat benı ılgılendırmıyorsun demekte.
su an ne yapabılırım tek ıstedıgım harcadıgı kartları ve kartlar ıcın cekmıs oldugum emeklı kredısının odenmesı.ev satılana parasız hayatımı nasıl surdurebılırım. bu konuda yapabılecegım bır sey varmı. tesekkur eder acıl yardımlarınızı beklerım.saygılarımla