Mesajı Okuyun
Old 06-12-2010, 15:38   #5
av.husniye guldal

kusurabakmayin yazdigim mesaj eksik eklendi ;

bende sizin gibi fransizca ogrenmeye calisiyorum ve ben 2 yildir pariste yasiyorum;bu dili igernmek cok sor ve bunaltici ;ama simdi internete fono yayinlarinin fransizca kursuna kayit yaptirdim ve o,lar bana adresime kadar kitaplar ve cdler gonderdiler;ve ondan sonra yazmam ,okumama ve de yazilanlari anlama yetenegim gelisti bir tek kulak dolgunlugum olmadigi iicn konusulanlatri anlamkta zorlaniyorum ama o da daha yeni basladim bir ay oldu;zamanlada oda olacak kurs bir yilik ama en onemli ozeligi istediginiz yerde istediginiz zamnda calisabilirsiniz;
bu kursa katit yaptirsaniz cok memun kalacaginizi dusunuyorum;
ben bir aydir calisiyorum benim icin verimli olmaya baskadi;umarim sizin iicnde oyle olur;ve bunun uzerine franzizca filimler izlerseniz faha iyi olur;

ben size kursun tlf vereyim orda pinar hanim var o size yardimci olur hata benden aldiginizda iletebirsiniz; tlf no 0 212 422 77 60 VE DAHALI NOSU 141
bu konu icin sizinle tekrar gorusmek isterim;birlikte ne kadar ilerledigimizi gormus oluruz;size simdiden basarilar dilerm; av.husniye guldal yaman