Konu: napabilirim?
Mesajı Okuyun
Old 03-01-2010, 17:24   #1
Konuk

Varsayılan napabilirim?

merhaba ben 26 yasında ve 7 yıllık evlı bir bayanım.3 tane oglum var.esimden bosanmak ıstıyorum.sıddet goruyorum evdekı herseye esyalara zarar verıyo cam ayna ne bulursa bana fırlatıyo.bende kendımı savunca sen bana nasıl el kaldırırsın dıyerek agzımı brnumuu kan ıcınde bırakıyo.evlılıgımın basından berı boyle bı beraberlıgımız oldu.en son 26 kasım 2009 da sıddetlı bı kavga yaptık.bogmaya calıstı benı. zor kurtuldum.ama hıc bısekılde sıkayette bulunmadım yanı cocuklarım kucuk evde tek bırakıp evden cıkamadım.o gece eve gelmedi kurban bayramı sabah evden ayrıldım annemlere gıttım.ogunden berı hıc bısekılde arayıp sormadı. duyuyorumkı,maddi manevi yardımda bulunmayacagım dıyormus.sorum şu:daha bosanma davası bıle acmadık maddi durumum ıyı degıl,aileminde durumu orta seviyede cocukları vermek ıstıyorum en azından mahkeme kararına kadar.hıc bı sekılde kendisine ulasamıyorum. aynı semtlerdeyız.nasıl bı yol takip ederek verebılırım cocuklarımı.kendisinin ve ailesinin maddi durumu cok ıyı.SİMDİDEN COK TESEKKUR EDERIM.saolun.