Mesajı Okuyun
Old 31-01-2021, 01:14   #1
Konuk

Varsayılan 3 Aylık evlilik aldatma şüphesi

Merhaba; günlerdir araştırıyorum burayla karşılaştım öncelikle böyle bir platform sunduğunuz için teşekkür ediyorum. Ben 2017 den beridir sevgili olduğum teyzemin oglu ile nişanlıyken 2 kere aldatınca ayrıldım. çok çabaladı ikna etti 6 ay geçti evlendim telefonu saklamayacağıma söz verdi. evlendim. şimdi evliliğimin ilk ayında aldattığını bi kızla buluştuğunu wp üzerinden mesajları ile ve bi erkek arkadaşıyla o kız hakkında cinsel yakınlaşmasını anlatmasını okudum. usülsüz olarak habersiz girdim annesi ve ablasına okudum aslında şahitler. bunun üzerine evlilik bir aylık diye ayrılamadım affettim ama yine de telefon saklamaya devam etti ve ben elime geçiremedim bu süre içerisinde hakaret şiddet aşağılama kıyaslama isteksizlik ilgisizlik ayrı yatma gibi bi çok psikolojik ve fiziksel şiddetle karşılaştım, annesiyle aynı evde yaşamamıza rağmen her seferinde ikisi birlik olup beni küçük düşürdü umursamadılar. En son kavga ettik ve babamı aradım neyse beni kendisi annesi ile getirip babama bıraktı bir haftadır da kesinlikle konuşmadım, evliliğimiz içinde gizli instagram kullandı gizli paylaşımlar yaptı , sürekli bendem boşanacağını söyleyip durdu, şimdi boşanmak istiyorum ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz? anlaşmalı boşanmada evlilik yıl olmak zorunda mı , çekilmeli dava açsam ne yapabilirim?