Mesajı Okuyun
Old 02-03-2017, 16:28   #4
Konukibrahim halil okuyucu

Soru gözde bulanık görme

S.a öncelikle burda bize bu imkanı sağlayanlardan ALLAH razi olsun.ben 50 yaşında dost.gözüme bi parça değmişti ağrıları artınca 2 gün sonrasi doktora gittim ben darbeye dayalı ağrı oluştu desemde gözümde katarakt oldugunu ve ameliyat olmamı önerdi tabiki ameliyatıda oldum her muayeneye gittiğimde gözün çok güzel diyordu ben ise aksine bulanık gördüğümü sanki sulu perde var görüşümde oldugunu söyledikçe tarih veriyo kontrole çağırıyo idi son gittiğimde de isterseniz başka bir dr a gözükün dedi bende "siz varken yakışırmı hocam güveniyoruz " dedim ama yine göremeyince bi yakınım teşviki ile özel doktora gittim göz sinirimin zedelendiğini düzelmeyeceğini söyledi müdahale edersek daha çok kaybederiz görmeyi dendi, göz tansiyonu gecirmiş olabilirsin dedi.ameliyat olmus hastalar değişik şey söylüyor bazısı lensin kalitesinden,bazisi değişik şeylerden olur diyor.yakında sorun olmaz diyordu dr şu an gözlüğü çıkarıp göremiyorum ameliyattan önce gayette güzeldi görmem.sağlık güvencem yeşil kart bu halde napmam lazım.tşk eder saygılar sunarım.cümle rahatsız olanlara sağlık afiyet dilerim.