Mesajı Okuyun
Old 23-04-2016, 19:59   #4
Konuk

Merhaba tekrar

Bu ameliyat olduğum hastanede çalışıyorum ve ozel sağlık sigortası uzerinden ameliyat oldum.ameliyat sonrası sabitleyici tel alindi ve hiçbir şekilde fizik tedavi verilmedi.sadece ılık suda parmagimi hareket ettirmem söylendi.sonrası parmagim şiş ve sürekli agriyor.ameliyat yapan doktor donduralim diyor.bende bu parmak böyle olana kadar sen neredeydin?hiç bir kere kontrole cagirmadin?neden bu kadar rahatsin?ve neden ameliyat öncesi bana bu tip şeyler olacağının bilgisini vermedin?sadece bana ameliyat etsemde olur etmesemde olur demenin ve hemen ardından en sağlami ameliyat demenin amacı neydi?yap ameliyatı nede olsa ozel sağlık sigortasından parani aliyosun.paralı boynu ağrıyan insanlara bile defalarca fizik tedavi verilirken bana neden verilmedi?solak bi insan olarak ve elektrikçi olarak o parmagimi bu hale getiren oynarlar doktora dava açmak sizce cokmu abest kacar.gittiğim bütün doktorlar umut vermiyor.hatta biri bu ameliyatı ben yapmış olsam çok sıkı fizik tedavi verirdim diyor.bunu söyleyen doktor turkiyenin en önemli doktorlarından birisi..elcerrahisi uzerine..