Mesajı Okuyun
Old 01-02-2010, 00:29   #204
Adli Tip

Ben dün gece için katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.
Özellikle Kavili'ye, bizim katılımımızı sağladığı ve bize herkesten fazla katlandığı için teşekkür ediyorum. Sürprizlerle dolu bir haftasonuydu... Herşey çok güzeldi.
Cumartesi sabahı, Kavili beni aradığında, önce Yahya Demirel'i ikna etmeye çalıştım. Cengiz Abiden haberim olduğu için, toplantının ikinci sürprizi olacağımızı düşünerek heyecanlandım. Meğer masanın 2/3'ü sürpriz yapmaya çalışmış.

Saim Abi'ye son bir şans daha vermek için aradım ama fayda etmedi...

Yola çıktıktan sonra, İzmit civarında süper bir manzarada balığımızı yedik. Sonra Ankara'ya girene kadar Kavili'nin maceralarını dinledik. Artık, polislerin de hakimler gibi Kavili'yle karşılaşmamak için dua ettiğini düşünmeye başlamışken, ibreye baktığımda saatte 49 Km hızla gittiğimiz gördüm. Radar olabilir miş! Ankara'ya girene kadar dinlediğim hikaye birden inandırıcılığını yitirdi.
Ankara'da otopark aramak en sabırsızlandığımız kısımdı.
Karaca üstadımız bizi kapıda karşılamıştı.
Bizim aile üstadımız, Murat Farsakoğlu da kapıdaydı.
Sonra, ABEM'in personeliyle karşılaştık. Ben stajımı o binada yaptığım için personelle tanışıyorduk...
Yukarıya çıktığımızda, geleceğini bildiğimiz 3-5 dost dışında, onlarca sürpriz dostla ve yeni dostlarla karşılaştık.
Sonradan Ankara'daki dostlarımdan Av. Okay Saday da geldi.
Masanın bir o ucunda, bir bu ucunda hoşbeş ederken, doğumgünü hediyelerimi de topladım.

Süper sohbetlere, hasret gidermelere verdiğimiz aralarda, terasta da keyfi ayrı sohbetler ettik. Teras sohbetlerinde Ankara Barosunun renkli simalarından, toplantı kadrosunda olmayan ama o anda aynı mekanda eğlenen (ve THS'nin yeni muhtemel üyelerinden) Bülent Turhan Gündüz'le de pazar günü için bir plan yapıverdik.

Gece saat 1'i geçerken toplantının birinci ayağı bitti.
Ben, (enişte) Av.Yahya Demirel, (kuzen) Sandman, Derya Demir ve (misafir)Sevilay, Sami Abinin yanına gittik. Süpper kokoreçlerimizi yerken, biraz daha Ankara dedikodusu yaptık...

Bugün Kavili, ben ve Yahya Abi, Ankara İstanbul arasını (5 mola dahil) 10 saatte kat ettik. Molalarda, Bülent Beyle de bol bol sohbet etme şansı bulduk.

Herkese(özellikle ev sahiplerine), herşey için çok çok teşekkürler...

Artık İstanbul'un toplantı sabıkası var: Böyle toplantı yapamadık!

Haydi İstanbullular....