Mesajı Okuyun
Old 26-10-2006, 20:49   #6
funda.0633

Varsayılan tekrar selam

Elbette ki hocanız bizlerden yaşca büyük ve dahada tecrübeli biri..Düşüncesine saygım sonsuz.Ancak yatı katı, altında arabası olan ve bir nevi tabiri caizse tuzu kuru olan insanların bence bu devirde savunulmaya daha da çok ihtiyacı var..Neyse.Bu aslında bambaşka bir konu..Ama nedense bazı şeylere profosyonelce yaklaşmak da yanlıştır.Bu konuda fazla uzmanca düşünmüşsünüz..Birazda esnek olmak lazımdır diye düşünüyorum.Suçlara salt hukuk olarak bakmakta yanlıştır.Elbette ki son celse de hakim son sözü bu kimselere verecek..Bu işin kanuni tarafı.Ama bazı şeyler gün ışığı gibi de ortadaysa da biraz olsun düşünmek lazımdır.Bana soracak olursanız...Onca masum kişiyi gözü kapalı bir şekilde öldüren kimselerin müdafiliğini yapmazdım...Savunma hakkı kutsaldır diyerek bir çok katil adını ziktretmek istemediğim insan kılğında insanlar şu an iyi yerdeler..Bunu da unutmayınız..Gidin o zaman bir hakimin canına kıyan alp arslanında müdafiğini yapın..10 yaşında ki kıza tecavüz eden sapığında.o gün kızına tecavüz eden birinin duruşması vardı.Onunda avukatlığını yapın...Yapında duruşma da ki avukat gibi hiç bir şey demeyin..Öylece diliniz tutulsun..EEE...ne de olsa savunma hakkı kutsaldır...