Mesajı Okuyun
Old 15-08-2008, 23:00   #91
Nur Deniz

Varsayılan Veda

Sen hayatıma gireli tam 8 yıl 6 ay oldu...

Acıyı,tatlıyı,sevinci,hüznü,zevki,kederi beraber yaşadık. Maddi ve manevi değişimleri markaların büyüyüp ya da küçülmesiyle birlikte göğüsledik. Ama sahte yanmalarına artık katlanamıyorum. İçimde ciğerlerimi ve kalbimi acıtan katran karası gibi bir etkin var. Bu durumu yıllardır düşünüyorum inan, ama bir türlü sana gerçekleri anlatamadım . Anlamadın ki. Hayatımdan çıkmanı defalarca söyledim sana.Ama her seferinde o ince , zarif, sahte davranışınla , ben yanındayım tavrınla beni etkilemeyi yine başardın.

Kendi kendini yaksanda artık faydasız,sana dönmeyeceğim. Lütfen beni bir daha rahatsız etme.Hayatımdan çıkardım seni, sen de o yalancı tesellinle, azıcık gurur varsa artık geri dönmezsin.

Bıktım senin çıkarcı tavrından,cüzdanıma sülük gibi yapıştın, yıllardır kanımı emiyorsun, sonuç ne bir avuç dolusu duman ve ihanetine katlanamayan titreyen ellerim.

Seninle ilişkimi toplum , ailem onaylamamasına rağmen yıllardır sürdürüyorum , korkarım ki bu gidişle sağlığımı bile bozacak, ruh halim zaten sana bağımlı haldeydi.Herkes senden ayrılmamı istiyordu ama ben sana hep sahip çıktım..

Ama bilmeliydin ki, yerin çok çabuk dolduruldu.Şimdi elimde tesbihim, ağzımda sakızım, kolumda bandım, elimde notlarımla senden kurtulmaya tamamen hazırım.

20 dakika senden ayrı kalamazken, 6 saattir senden ayrıyım da ne oldu, kıyamet mi koptu? Yeni bir sevgilim var haberin olsun, daha fazla rencide etmeden seni, beni ve dünyamı rahat bırak.

Hem senden daha genç o henüz 6.5 yaşında , ve senin pis kokuna karşılık bebek gibi kokuyor, ve bana gülen gözlerle bakarak , beni çookkkk mutlu ediyor.

Bu akşam kardeşinle bir türk kahvesi içtik, keyifli bir sohbetti. Yılda bir görüşmek üzere sözleştik. Bir şarkı dinledik. '' Sene de bir gün,, Sen daha sık karşılaşırsın nargileye selam söyle benden , randevumuzu unutmasın , senede bir gün.

Senin acı hatıralarını hatırlatacak her şeyden uzağım artık.Senin yüzünden nefes bile almaz hale gelmiştim.Seni bana hatırlatan o şarkı var ya hani ''Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni,, O da artık bizim şarkımız değil.. Bil...

Yeni sevgilimle yeni bir şarkım var ''Haydi şimdi eller havaya,,

Bildiniz,
SİGARAYI TERKETTİM..