Mesajı Okuyun
Old 04-10-2003, 00:45   #1
Mydonoss

Önemli Yeni Başlıyorum...

Merhabalar,

Ben GÜHF 2. sınıf öğrencisiyim.Artık yavaş yavaş hukukla ilgili alanlarda aktif olmak istiyorum.Ancak herkes farklı bir şey söylemekte.Kimi daha erken olduğunu kimi yavaş yavaş ısınmam gerektiğini söylüyor.Doğrusunu söylemek gerekirse bugüne kadar bu konuda çok aktif değildim,artık bende zamanının geldiğini düşünmeye başladım...

Ama nerden,nasıl başlamam gerektiği konusunda kararsızım.(Daha doğrusu bilgisizim) Bu konuda tecrübeli hukukçuların tavsiyeleri benim için iyi bir kaynak olur sanırım.

Direk olarak gidip bir avukat bulup yanınızda çalışmak istiyorum demek ne kadar doğru ya da mantıklı sizce? Böyle bir şey yaptığım taktirde nasıl bir cevap alırım?

Aslında en önemlisi ELSA konusu.Sitesinden sağlıklı bir bilgi alamadım.Nasıl üye olunur(Ankara) şartlar nelerdir? Nasıl çalışmam gerekir ? vsvs...

Bu ve bunlar gibi onlarca soru var kafamda.Sıradan bir öğrencilik geçirmek istemiyorum! İlerde bana faydasıda olacak dolu dolu bir öğrencilik istiyorum.Bu konudada tavsiyelerinize şiddetle ihtiyacım var!

Teşekkürler,iyi çalışmalar…

Koray Özyurt