Mesajı Okuyun
Old 01-08-2012, 18:00   #1
shyla

Varsayılan nikahsız yaşayıp ayrıldığım kişiye manevi tazminat davası?

merhaba,oncelikle sorumu cevaplayacak arkadaslara tesekkurler.olay kısaca şöyle:
beş yıldır beraber yaşadığım erkek arkadasımla ayrıldık ve evden gitmesini istedim.bir haftadır eve gelmiyordu ailesiyle kalıp ev arıyordu.
dün arkadaslarımla kalabalık bir yemeğe gittik.
Dönüşte arkadaslarımı evlerine ben bıraktım.balkonda biraz sohbet ettik.çalıştıgımız yerin lojmanı oldugu için butun arkadaslarım aynı binada kalıyordu. herkes içeri gecip yattı. ben de zaten uzgun ve yorgun oldugum için eve gidip yalnız kalmak istemedim ve orada uyudum.
yer olmadıgı için işyerinden bir erkek arkadasımın yanına yattım.o zaten uyuyordu.yatak çift kişilikti.çok sıcak oldugu için pantolonumu çıkardım ama uzerimi örttüm. arabam evin önünde park halindeydi.eski erkek arkadasım sabaha karşı gelip pencereden bize bagarmaya başladı.konusmak için içeri çagardığımda beni ve arkadaslarımı darp etti ve evden ayrıldı.
Giderken de tehditler savurup bagardı ,ve şirket arabama saldırdı ve araba pert oldu vinçle çekildi. Bu olay sırasında birçok insan olanları gördü ve duydu. benim birisiyle beraber oldugumu ve erkek arkadasımı aldattıgımı düşündü. olay şirket yakınlarında ve şirket aracına da zarar verdiği için işten çıkarılmam da söz konusu olabilir. çünkü sezonluk belirli süreli sözleşmeli personelim ve şirketim olanlardan rahatsız.
Bu konuda Manevi tazminat davası açabilir miyim? tehdit korku psikolojik etkisi ve özel hayatıma mudahale oldugu için nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? şimdiden teşekkürler