Mesajı Okuyun
Old 01-02-2003, 15:16   #21
Av.Mehmet Saim Dikici

Sayın Nusret bey,

Meslektaşım olarak dile getirdiğiniz eleştirinizi saygıyla karşılıyorum. Yazılarımdan beni bir miktar tanıdığınızı yazmışsınız, ancak konuyu ''kısıtlamayla'' bağladığınız noktada anlıyorum ki beni ve yazılarımı iyi analiz etmemişsiniz.

Kısıtlamanın her türlüsüne karşıyım. Özellikle de Hukuk ile ilgili alanlarda düşünceye kısıtlama getirilmesine tavizsiz karşıyım.

Alıntı yaptığınız cümlede vurgulamak istediğim husus, ''kısıtlama gereklidir'' şeklinde algılanmamalıdır.

THS' nin bazı kuralları olduğunu bizzat yakından kişisel temelde yaşadığım için ifade etmek istedim. THS kuralları bana ya da size uygun olmayabilir. Eleştirme hakkınız ve hakkımız bakidir..

Kısıtlamaya maruz kalan, hatta bazı mesajları THS kurallarına aykırı olduğundan silinen bir kişiyim ve beni bu anlamda eleştirmenizi haksız buluyorum.. Ya da ben böyle düşünüyorum. Fakat, eklemeliyim ki, silinme olaylarında hatanın bir kısmıda bana aittir..

Sonuç: Eleştirinize bir diyeceğim yok. Ancak, yazılarım hakkında analizleriniz isabetli değil.

Selam ve saygılarımla.

Av. Mehmet Saim Tikici