Mesajı Okuyun
Old 10-06-2018, 01:08   #1
Konuk

Varsayılan Kocam beni aldatıyor

Merhaba
Eşimin telefonunda Yaklaşık 9 10 aydır şüphelendiğim mesajlar vardı eşime sorduğumda mesajı atanın müşterisi olduğunu ve kardeş gözüyle gördüğüydü.bundan sonra sürekli tartışmalarımız devam etti bu konular üzerine,ama hiç bir şeyi kanıtlayamadığım için susmak zorunda kaldım. 1 ay önce eşime şirket hattı ve telefonu verildi,bu telefonun şifresini benden gizledi ben bi şekilde açtım ve o kızın fotoğrafını ekran fotoğrafı yaptığını ve o telefon üzerinden konuştuğunu gördüm. Kendisine sorduğumda tekrar başka şeyler uydurdu aradan 1 hafta geçti şahsi telefonuna o kızdan mesaj geldi mesaja ben cevap verdim ve bana hakaretler etti.eşim ise bu olaydan sonra bir kelime etmedi ve beni dövmekle tehdit ediyor. Evden gitmesini söylüyorum gitmiyor.benimde gidecek hiç bir yerim yok 2 yasında kızım var. Oturduğumuz ev eşimin babasının üzerine.benim ne yapmam gerekiyor akıl verin lütfen çok çaresizim.eşime ne gibi dava açabilirim nereye başvurmam gerekiyor. Eğer boşanırsak evde benim mi kalmam gerekir. Eşimin mi kalması gerekir. Lütfen yardımcı olun.