Konu: yeni avukat
Mesajı Okuyun
Old 08-04-2017, 13:25   #7
üye46554

Merhabalar sayın meslektaşım;
Şu anda ofisimde çalışmaya devam etmekteyim. Şunu açık bir şekilde ifade etmem gerekirse geçen zaman diliminde cmk ve adli yardım dışında nerdeyse hiç özel vekalet alamadım. Tam umutlarım tükenmekte idi ve hakimliğe göz kırpar vaziyete gelmiştim işte o noktada tanıdığım ve hiç beklemediğim birinden bir arsa davası geldi hemde bu dosya godomanlara düşer bize gelmez sıra dediğim cinsten. İnşallah hakkını verip kendimi ispat etme noktasında başarılı olurum. Şu an onunla ilgileniyorum ve sürekli okuyor araştırıyorum. İşin özü asla pes etmeyin rızık dediğimiz nimet aynı bir balık gibidir.. Oltanızı alırsınız en güzelinden yemini takar şöyle bereketlisinden denizide buldugunuzu düşünür ve beklersiniz o balık bir türlü size denk gelmez.. Nerde yanlış yapıyorum der yan gözle kovasını doldurmuş olan meslektaşlarınızın rızıklarına özenerek bakarsınız.. sabırla devam ederseniz ve bu süreci sükunetle tamamlamayı başarabilirseniz, gün gelir Ve sizin o güzel rızkınız hop diye kucağınızda bitiverir ne olta ne yem hepsi ehemmiyetini yitirir o vakit Hayata umutla bakın pembe gözlükler işe yaramıyor ise renk değiştirin ben turuncu takıyorum mesela şu an daha eğlenceli
Saygılarımla