Konu: yeni avukat
Mesajı Okuyun
Old 28-07-2016, 12:39   #5
üye46554

Merhabalar;
Foruma stajerlik dönemimde üye olmuştum 2014 yılı civarıydı. Özel durumlardan ötürü stajyerlik yılımı pek başarılı geçiremedim. Ruhsatımı aldıktan sonrada evlilik araya girince bir 9 ay kadar çalışamadım. Şimdi eşimin desteğiyle büromu açtım ancak kendimi sudan çıkmış bir balık gibi hissediyorum. OKulu derece ile bitirdim ama hiç işe yaramadığını farkettim pratik hayata gelince Sanki herşeyi öğrenmeye geç kalmışımda bütün avukatlar bu işlerin piri olmuş gibi geliyor bana Birkaç meblası düşük icra davasını(ilamsız icra) almaya niyetlendim icrapronun demosunu yükledim. İcrapronun yetkili görevlisi anlattı nasıl kullanmam gerektiğini yansıtmamamaya çalıştım ama karışık gelmedi değil. En basiti borçlunun mal kaçırmamak için mevcut taşınır vs lerinen tedbiri hangi aşamada nasıl koydurmam gerekiyor. Onu bile bilemiyorum şuan. Biraz fazla oldu kusuruma bakmasın herkes belik okurken sıkılır geçersiniz veya çokda ilginizi çekmez amaann ne boş kız dersiniz ama olsun içimdekileri biraz da olsa yansıtmış oldum. Bütün meslektaşlarıma saygılarımı sunuyor günün birinde bu işin pri olan avukatlardan olmayı diliyorum.
İyi Çalışmalar