Mesajı Okuyun
Old 30-03-2007, 13:59   #12
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Ancak şu var ki; admin otomatik bir işlemci dahi olsa ; teşekkür eklerken dahi bunu hangi mesaja yapacağını itinayla seçip, bu sırada çok belli ki gayet nazik,teşvikkar ve ince düşünceli olan; uyarırken de aynı şekilde ve olgun bir şey olduğunu düşünüyorum, hayal ediyorum.

İşin kerameti burada zaten...Sadece bizim gibi fanilerin yapabileceği işleri yapsaydı; Admin'in bir insan olduğunu kabullenmek kolaylaşacaktı. Benim aklımı da karıştıran konulara değinmişsiniz. Bana bir gün telefon geldi; telefondaki ses mekanik bir sesti(Adeta bir robot sesi gibi) yöneticilik teklifi filan...Elim ayağım karıştı doğrusu...Bilgisayarsa ters cevap versem ne gibi bir karşılık alırım; programında yüklü mü? Filan gibi düşüncelere gark oldum. Nahoş şeyler yaşanmasın diye teklifi kabul ettim tabii ki. Nasıl olsa tenhada kıstırırdım onu...

Sonra İstanbul toplantıları başladı...Hah dedim şimdi sırası... Ama ne oldu? Sayın Veysel'in belirttiği gibi mazbut, halim selim mütevazı birini Admin diye tanıştırdılar. İçimden "Yahu bütün bu işleri tek başına şu adam yapıyor olamaz. Nerede bu bit yeniği?" şeklinde olayları tasvir ederken toplantı bitti tabii. Yememiştim numarayı; belli ki maaşlı birini tutmuşlardı...Ben haliyle bizden önceki 3 yöneticiden şüphelendim. Ama ortamı bozmamak için hiç bir şey demedim. Akılları sıra bir bilgisayarı bir insana tahvil etmeye çalışıyorlardı. Yine Veysel beyin kulakları çınlasın; saf mıydık biz?

Yakındır, işin sırrı çözülür nasılsa...

Konuyu açtığınız için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla