Mesajı Okuyun
Old 29-03-2007, 22:47   #1
Av.Gülsüm Sezen

Karar THS Ailemizin Babası: Admin

Değerli Amirimiz, Ailemizin Babası
Kim olduğunuzu merak ettim de, ta 5 yıl öncesine kadar ilgili mesajlara tek tek baktım. Sonuç: Tabii ki, merakım baki kalacak galiba Ama olsun, benim hayalimde adminin eli-ayağı, beyni, ruhu temel olarak oluştu: Hem özel, hem meslek hayatında gerçekten KAMİL, hukuki/ özel bir derdim bile olsa alakalı, İDEALİST, babacan, doğrunun yanındayken gayet cesur...İnanın, kısaca aynı avatarınızdaki gibi, bir bilgisayarın içinden çıkan Noel baba işte...
Eski bir mesajınızda, o tarihte yeni üye olduğunu ve tebriklerini belirten bir üyemize 'Umarım üyeliğiniz devam ettiği sürece memnuniyetiniz baki kalır' benzeri birşey demişsiniz ya..Ben çok eski olmasam da bu sayfalarda, inanın mesaim sırasında işimi bitirmeyi, mesaiden sonra eve gidip bir an önce yemeğimi bitirmeyi beklediğim zamanlar oluyor buraya geleyim diye sabırsızlanıp..
Bir site ancak bu kadar HEM SAMİMİ, HEM DÜZEYLi, HEM HÜSNÜNİYETLİ, HEM BASİRETLİ....olabilir ya.Bu yazıyı tamamen karalama olarak yazdım, hiç değiştirmeden, beynimden-gönlümden ne geçtiyse o. Bize bu sayfayı, bu sayfalara güzel ve değerli üyeleri ve şahsım adına da -uzak da olsa- yeni dostlukları kazandırdığınız için Sayın Admin ve Yöneticiler, sonsuz ve en içten teşekkürler(Edindiğimiz bilgiler ve kimi zaman az da olsa birilerine yardımcı olabilme duygusu da cabası)...Çok memnunuz sizden, umarız memnuniyetimiz hep karşılıklı olur. Başımızdan eksik olmayın inşallah...