Mesajı Okuyun
Old 18-12-2002, 19:53   #9
Cest la vie

Merhaba Sayın Çelik,
Öncelikle düşünmüş olduğunuz toplantı için sizi tebrik eder ve üyeleri biraraya getirmede ilk adımı atmış oldugunuz için size teşekkür ederim.
Umarım bu olumlu çabanız iyi bir sonuca ulaşır.
Yalnız açıkçası toplantının haftasonuna denk gelmesi beni biraz düşündürüyor. Çünkü, biliyorsunuz genelde insanlar-hele ki hukukçular gibi tüm haftayı yoğun bir şekilde geçirerek çalışanlar- biraz rahatlamak, biraz değişiklik gibi çeşitli amaçlarla haftasonlarını aileleriyle birlikte geçirmek isterler; kimisi dışarı çıkar,kimisi misafir kabul eder, kimisi ise evde keyif yapmak ister. O gün sevgili jus_un da belirttiği gibi önemli bir sınav olması da bizler için bir dezavantaj. Bu nedenle katılımın yoğun olmasını her ne kadar tüm kalbimle umut etsem de, bu umudumun hayal kırıklıgıyla sonuçlanabileceğinden korkuyorum..
Kaldı ki( yalnız benim katılıp katılamamam pek bir şey ifade etmese de) henüz iş hayatına atılmamış biri olsam da, ben bile belirttiğiniz gün ve saatte evde olmayacağım ve bu manevi birleşmede yer alamayacağım.. İlk başta bunun için sizden şimdiden özür dilerim.

Bu nedenle, 21 Aralık saat 21.00da toplantının yine yapılmasını, tatmin edici bir sayıya ulaşılamadığı takdirde, bir de hafta içi bir saatte yapılmak üzere bir toplantı daha düzenlenmesini öneriyorum. Bilmiyorum siz ne dersiniz buna..
Ama dediğim gibi, umarım yanlış düşünüyorumdur ve tüm üyeler haftasonu olmasına rağmen bu çağrınıza cevap verir..

Size tekrardan tebrik ve teşekkürlerimi sunar, sevgi ve saygılarımı da bunlara eklerim.

..............
Sevgili Jus_,
Bunu daha bugun Sayın Adil Giray Çelik'e özel mesaj olarak yazmıştım (eklediğim bir cümle haricinde ) ve Sayın Çelik'in foruma asmamı rica eden cevabı üzerine buraya da kopyaladım. O gün ne yazık ki ben de şehirdışında olacagım(hatta yarın sabah hareket edeceğim) bu nedenle güvencin için teşekkür etmekle birlikte yerine getiremeyeceğimi üzülerek söylemek isterim. Ama hepimizin uygun olduğu haftaiçinde bir gün bir organize daha yaparsak, hiç bir sorun kalmayacağından eminim.
...
Haftaiçi toplanma tarihini talebe göre ayarlarsak iyi olur inancındayım. Ben ilk öneri olarak 25 Aralık Çarşamba tarihini vermek istiyorum. Saat 4'ten sonra her hangi bir saatte olabilir. İtirazı olan ve olmayan bunu burada bildirirse, ideal gün ve tarihi saptayacağımıza eminim..
........
Jus_ sınavda başarılar dilerim, en iyi şekilde başaracağından şüphem yok..
....
Son olarak tüm üyelere bir rica:Lütfen uygun oldugunuz gün ve saati belirtin ve LÜTFEN KATILIN

Sevgi ve Saygılarımla
Ahu