Mesajı Okuyun
Old 05-02-2007, 23:39   #57
adalet06

bende bir ankara hukuk mağduru olarak herhalde bir kaç cümle yazmak bana da düşer
ankara hukuk hakkındaki görüşler o kadar var ki;ankara hukuk kaliteli mi ekol mü değil mi beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor aslında şu şekide ifade edeyim eğer biz kaliteliden kastımız mezunların hakim savcı olmasıysa ben buna katılmıyorum.önemli olan meslek hayatında nasıl bir hakim ya da savcı olduklarıdır eee buna göre ankara hukuk
kaliteli mi değil mi bunu açıklamay çalışayım ama inş kimsenin kalbini kırmam
bakın ben bundan senelerdir dem vuruyorum (hukuku kazanmadan önce de)toplumun adalete güven duymaması durumu beni oldukça rahatsız ediyordu ki şu anda da öyle sonra ankara hukuk malesef kazanadım sonra en çok hakim savcı burdan çıkıyor diye övünen onlarca insan gördüm bense bundan nasıl övündüklerini anlayamadım hepsine şu soruyu sordum malesef net cevap alamadım sorum şöyleydieki bu toplumdaki adalete olan güvensizliğe o zaman ankara hukuk sebep olmamış mıdır? çünkü en çok hakim savcı bu fakülteden mezun ;ama ben her ne kadar anakara hukukta okuyo olsamda üniversite şovanizmi yapmıyacam ki yazdıklarım bunu en açık kanıtıdır ben ankara hukukun kalitesi hakkında çok ama çok büyük şüpelerim var lütfen ankara hukuk ve diğer hukuk fakültelerinde okuyan arkadaşlar bu toplumun bize adalete ihtiyaçları var bizler iyi hukukçular olalım her ne kadar hocalarımız bize bu konuda yardımcı olmasalar da ankara mı başka fakültemi hepsi boş
sürç_i lisan ettiysek affol