Mesajı Okuyun
Old 26-04-2014, 15:38   #1
Konuk

Varsayılan bebegimle tehdit ediyorlar..

ben esimle ve ailesi ile birlikte yasiyorum ama ne esimle ne de ailesiyle anlasamaniyorum 3,5 aylik bi kizim var. ailem baska bir sehirde yasiyor beni almak icin yasadigim sehre geldi fakat esimin ailesi benim gidebilecegimi ama kizimin gidemeyecegi onlarin kizima bakacagini mama ile besleyeceklerini soylediler. bende kizimi birakip gidemedim. ben ne yapmaliyim esim bana siddet uyguluyor hakaret ediyor surekli. benim esyalarimi ortada gordugunde saga sola firlatiyor.aileside surekli beni suclu buluyor. disariya cikmama izin vermiyorlar hic arkadadim yok annemle telefonla gorusuyorum derdimi ona anlatiyorum onunla konusmamada kiziyorlar hic arkadadim yok psikolojim bozulmaya basladi ben ne yapmaliyim hukuki haklarim nelerdir kizimi birakip karakola gitsem bosanma davasi acmadigim halde kizimi polisle gelip alabilir miyim?ya da birakip gitsem bosanma davasinin ilk celsesine kadar kizimi bu evde biraktigim icin benden alabilirler mi o zamana kadar kizim sutten kesilir zaten bana yardimci olur musunuz