Mesajı Okuyun
Old 29-03-2010, 12:09   #5
Avukat Hakan Eren

 
Varsayılan

Alıntı:
Yazan nazanoz
...
Zira Kabahatler Kanunu 32. maddesi mucibince işlem yapılması mümkün gözükmüyor.

Neden?
Bence tam da 32. madde gereğince işlem yapılması mümkün gözüküyor.

İcra müdürlüğünden, 32. maddeye göre işlem yapmasını talep edin bence.

Selam ve saygılar...