Mesajı Okuyun
Old 02-01-2008, 12:05   #10
Konuk

Varsayılan nette kumar ACİL CEVABA İHTİYACIM VAR

Tekrar merhaba ,1 konuda daha sizlere ,değerli görüş
lerinize muhtacım.Nol'ur esirgemeyin.

İster mahalle baskısı,ister aile baskısı deyin eşim 2gündür yalvar yakar,1 daha oynamayacağım,evimin,çocuklarımın kıymetini anladım,1 şans daha ver çocukların hatrına durumunda,

Benim görüşüm ise huylu huyundan vazgeçmez yönünde ama ilerde çocuklarım bana hesap sormasın ,niye babamıza 1 şans daha vermedin,demesinler diye peki ama barışmak için 1 şartım var dedim.

Notere gideceğiz 1 sözleşme yapacağız dedim.
* 1 daha kumar oynadığım bilinir,ispatlanırsa,çocuklarımın velayetini koşulsuz annelerine bırakacağım,mahkemenin uygun gördüğü nafakayı ve tazminat talebini kabullenip ödeyeceğim şeklinde 1 sözleşme hazırlatıp,imzalatsam kanunen geçerli olurmu?

*Bu konuda hukuk noter sözleşmesini resmi belge kabul eder ,anında mahkeme açılır,boşanma sorunsuz hallolur mu?

*YA DA BU SÖZLEŞMEYE BENİM ,2 VE 5 YAŞINDAKİ 2 ÇOCUĞUM LEHİNE HANGİ MADDELER EKLENEBİLİR?

*BU SÖZLEŞMENİN 1 YAPTIRIM GÜCÜ OLUR MU?

*Yoksa hakim diyelim 2 sene sonra kızım
bu belge eski hükmü yok der mi?her halükar da ve kaç sene geçerse geçsin kanuni geçerliliği devam eder mi?

KIYMETLİ GÖRÜŞLERİNİZ VE VAKİT AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM,

EĞER EŞİM BU SÖZLEŞMEYİ İMZALAMAZSA BEN DAVAYI KESİN AÇACAĞIM,BAŞVURUM ADLİYE DE HAZIR,ACİL BİR CEVAP VEREBİLİRSENİZ ONA GÖRE ADIM ATACAĞIM,TEKRAR ŞÜKRANLARIMI SUNARIM,SAYGILARIMLA...