Mesajı Okuyun
Old 27-05-2007, 20:05   #10
thecoderman

Varsayılan Selamlar..

Alıntı:
Yazan bertali
İcra takiplerinin uyap uyumlu e-takiplerini Adalet Bakanlığının sitesinden yüklediğim E-Takip programı ile hazırlıyorum; ancak bazı sorunlarla karşılaşıyorum.1- Birden çok e-takip dosyasını tek dosya halinde h-kaydedemiyorum bu nedenle icra dairelerinde görevli dosyaları tek tek açıp yüklemesi gerekiyor. Bunu nasıl aşabilirim ?2- Programda TC kimlik alanı zorunlu alan olduğu için program hata vermesin diye rastgele TC kimlik numarası yazıyoru. Bu sefer de icra dairelerinde program yükleniyor ancak görevli bütün dosyaların içindeki TC kimlik numaralarını iptal etmesi gerekiyor. Uygulamada Uyapla ilgili bu ve benzeri sorunlarla karşılaşan ve çözen meslektaşlarımın katkılarını bekliyorum.
Arkadaşlar;
Ben Bakanlığımızın Bilgi İşlem elemanlarında biri olarak şunu söyleyebilirim ki : Bakanlığımız Eksiklikler ve yenilikler konusunda gelen yapıcı eleştirileri en iyi şekilde değerlendiriyor..Bu yüzden bu şekilde eksiklikler ve kullanımı kolaylaştıracak ekler konusunda en azından bana bilgi yolunda ulkaşırsanız bende bakanlıkla direk irtibat yoluyla yapılması konusunda yardımcı olurum..
Ama direk sizde irtibat halinde olabilirsiniz..Ama eğer ki elimden bir şey gelirse seve seve yardımcı olurum..Bu arada o kadar bir hata sayısı bana bildirilmedi diğer arkadaşlardan; yazılı şekilde bana ulaştırırsanız ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya calısırım mukemmele ulaşması için ..

Saygılar sunar, hayırlı gunler dılerım...