Mesajı Okuyun
Old 23-11-2011, 14:28   #209
Av.Duygu Işık Behrem

Alıntı:
Yazan av.arercan
Elimde açılmayı bekleyen 8 tane iş davası var, hepsi de kıdem ihbar tazminatlarına ilişkin.

kanun değiştikten sonra çıkan, baki kuru'nun, abdurrahim karslı'nın ve hakan pekcanıtez'in yeni çıkan kitaplarını alıp inceledim. Kuru ve Karslı hocaların panellerine katıldım karslı hocaya soru da sordum yanıt alamadım. konu ile ilgili süha tanrıver'in makalelerim 2. ciltte bir makele var, pekcanıtez hocanın önerisi ile onu bulup okudum, yargıtay 9 HD başkanı Mustafa Kılıçoğlunun yeni bir kitabı çıktı iş yargılamaları usulü diye onu da aldım. istanbul ve kadıköy adliyelerinde 4 iş hakimi ile görüştüm. serbest avukatlık yapan 3 avukat arkadaş ile benim büroda beyin fırtınası yaptık...

SONUÇ : İŞ DAVALARINI NASIL AÇMAM GEREKTİĞİNE DAİR NET BİR KARAR VEREMEDİK!!!!!!!!!!

bu konuda net bir zihin berraklığına sahip olan biri varsa gözlerinde öperim

bilmem anlatabildim mi......

Değerli meslektaşım,

Dediğiniz gibi biri varsa çok iddialı davranmış olmaz mı? Daha kanunu hazırlayanlar dahi ne olacağına dair net bir bilgi veremezken ve her seminerde farklı şeyler söylenirken...

Ben gözlerinden öpmem valla o kişinin.Aksine hiçbir şey bilmediğinden öyle rahat konuştuğunu düşünürüm.