Konu: Yardim
Mesajı Okuyun
Old 12-02-2018, 13:36   #1
Konuk

Varsayılan Yardim

Bir bayan tanıyorum yaşadıklarını anlattı bana ve kocasından boşanmak istediğini söyledi yaşadıklarını ailesine anlatmasını istedim anlatırsam kocami öldürürler abilerimin eli kanda kalır dedi boşanma davasını önce anlaşmalı yaptılar ama sonradan kocası tek taraflı ya çevirdi geçen hafta alisine yaşadıklarını anlattı ama sonuç inanılacak gibi değil abileri konuyu kapadı baba Allah bilir dedi anne kızda büyü var dedi boşanmayı geri çek iki üç ay daha yaşa bunla olmazsa tekrar boşanma davası acarsin dediler gelelim kızın yaşadıklarına.

1 tecavüz ( yeni mahalle devlet hastanesinde tedavi yapıldı yarim içi lazerle yakıldı 6 ilişki yasağı ile ki doktor bayana bu adam kocanda mi kocansa kocanda sorun mu var diye sormuş doktor.

2 cinsel istismar.( Tüm aileyi ve kuzenleri kayınbiraderlerin karılarını kadının iş yerinde ki arkadaşlarını hayrl edip mastürbasyon yapıyormuş karısının yanında yada birlikte olduğu anda.

3 kadın boşanmak istediğinde hayali aldatmacalar da iftira da bulunmuş bunlardan biride benim.

Şimdi bu bayan için birşeyler yapmak istiyorum bayan size ulasamayacak durumda çünkü aile geri kafalı boşanma olursa insan içine cikamayiz diyorlar yani bildiginiz gibi cehalet .
Bu kadın sığınmaya gidemiyor çünkü emniyet müdürü tanıdıkları var telefon,kart takibi yaptiriyorlar sığınmaya gitse bulurlar başka bir şehire gitse çalışamaz sgk da tanidiklari var yani kadının her yeri kapalı avkat tutulmuyor çünkü aile istemiyor kadında tutamıyor çünkü parası yok

Sizden isteğim bu kadın için ne yapabiliriz bilgi verirseniz sevinirim.