Mesajı Okuyun
Old 21-12-2014, 17:53   #1
Konuk

İnceleme eşe karşı açılan davalar

merhaba, eşimle aramızda ondan kaynaklanan çokça sorunlar yaşandı kendisinin olumlu ve iyi niyetli bir halini görmediğim için bende yaptıklarına pek göz yumamadım ve şikayetlerde bulundum.

1-eşim beni annemin yanında ve kendi sevgilisinin yanında kollarımı sıkarak ve ittirerek darp etti karakolluk ve hastanelik olduk sadece o olayda ben darp raporu aldım bileklerimde sıkmadan dolayı darp lezyon oluşmuş diye basit yaralamadan dolayı dava açıldı annemi tanık olarak çağırmamışlardı diye getirmedim ama karakolda annem eşimin beni darp ettiği şeklinde ifade vermişti ve bende mahkemede anneminde yanımda olduğunu belirterek olayı anlattım darp raporum ve beyanım var. eşimin ise sevgilisi ve arkadaşı beni darp etmediğine dair beyanda bulundular benim raporum onların beyanından daha geçerli değil midir?

2- eşim daha önce bana hakaret ve tehditte bulunmuş ve bundan dolayı para cezası ve 5 ay hapis cezası fakat hükmün geri bırakılmasına karar verilmişti bu davayıda mahkemeye sundum

3- farklı bir olay olarakta babamın tanıdığı bir avukat vardı oda yanımızdayken eşim onu tehdit etti ve avukatta şikayetçi oldu bende tanık oldum eşim avukatı tehdit ettiği için tehditten dolayıda dava açıldı .

4- eşim ağır ceza mahkemesinde de silahla yağma suçu ve hakaretten yargılanıyor

yani tüm bu davaların sonucunda ne olur merak ediyorum? şimdiden teşekkürler.